Basketball

Tournament Note

2nd - 8th Grade 3 Game Gaurantee

2/3/4 Boys

Zootown 406 Feb 2nd

Feb 2, 2019
Missoula, MT
Register
Tourney Machine

Install the mobile app for this event at: tourneymachine.com

Pool Standings

Black 1
Team W L T
PD
PS
Little Renegades (Stevensville, MT) 0 3 0 -61 23
Zootown Flash (Missoula, MT) 2 1 0 22 83
Kalispell Hawks White (Kalispell, MT) 3 0 0 87 120
Skyforce (Florence, MT) 1 2 0 -48 44
Blue 1
Team W L T
PD
PS
Kalispell Hawks Blue (Kalispell, MT) 3 0 0 41 85
Wildhorse Rams (Rollins, MT) 0 3 0 -96 12
Elite (Missoula, Montana) 1 2 0 16 79
Native Buckets (Ronan, MT) 1 2 0 8 69
Butte Swish (Butte, MT) 2 1 0 23 88
Green 2
Team W L T
PD
PS
Zootown Fusion (Missoula, MT) 2 1 0 1 70
Renegades (Stevensville, Montana) 1 2 0 -4 54
Bolts (Missoula, Montana) 1 2 0 4 54
Orange 2
Team W L T
PD
PS
GF Nets (Great falls, Mt) 1 2 0 -35 58
Shockers (Rigby, ID) 3 0 0 77 123
Lolo Lightning (Lolo, MT) 2 1 0 -14 53

Schedule

Filter by:

Saturday, February 02, 2019
Game Time Location Home Score Away
P18 8:00 AM CS Porter - Back Gym Wildhorse Rams (Blue 1)
4 34 Butte Swish (Blue 1)
P23 8:00 AM Franklin Elementary Bolts (Green 2)
16 20 Lolo Lightning (Orange 2)
P2 9:00 AM Franklin Elementary Shockers (Orange 2)
41 9 GF Nets (Orange 2)
P7 9:00 AM Meadow Hill - MH Small Gym Little Renegades (Black 1)
10 20 Zootown Flash (Black 1)
P1 10:00 AM Rattlesnake Elementary - Rattlesnake Front Gym Bolts (Green 2)
20 10 Renegades (Green 2)
P3 10:00 AM CS Porter - Back Gym Zootown Fusion (Green 2)
31 23 Butte Swish (Blue 1)
P19 10:00 AM Russell Elementary Elite (Blue 1)
15 25 Native Buckets (Blue 1)
P22 10:00 AM Meadow Hill - MH Small Gym Wildhorse Rams (Blue 1)
4 36 Kalispell Hawks Blue (Blue 1)
P20 11:00 AM Meadow Hill - MH Big Gym Zootown Flash (Black 1)
24 33 Kalispell Hawks White (Black 1)
P21 11:00 AM Meadow Hill - MH Small Gym Skyforce (Black 1)
22 8 Little Renegades (Black 1)
P4 12:00 PM Meadow Hill - MH Big Gym Native Buckets (Blue 1)
14 15 Kalispell Hawks Blue (Blue 1)
P5 12:00 PM Lowell Wildhorse Rams (Blue 1)
4 38 Elite (Blue 1)
P9 12:00 PM Paxson Lolo Lightning (Orange 2)
16 40 Shockers (Orange 2)
P15 12:00 PM CS Porter - Back Gym GF Nets (Orange 2)
28 19 Zootown Fusion (Green 2)
P6 1:00 PM Lowell Skyforce (Black 1)
4 45 Kalispell Hawks White (Black 1)
P12 2:00 PM Lowell Kalispell Hawks Blue (Blue 1)
34 26 Elite (Blue 1)
P16 2:00 PM Franklin Elementary Renegades (Green 2)
11 17 Lolo Lightning (Orange 2)
P17 2:00 PM CS Porter - Back Gym FLOW HOOPS
21 42 Shockers (Orange 2)
P8 3:00 PM Franklin Elementary Zootown Fusion (Green 2)
20 18 Bolts (Green 2)
P13 3:00 PM Chief Charlo Kalispell Hawks White (Black 1)
42 5 Little Renegades (Black 1)
P14 3:00 PM Lowell Skyforce (Black 1)
18 39 Zootown Flash (Black 1)
P11 4:00 PM Chief Charlo Butte Swish (Blue 1)
31 30 Native Buckets (Blue 1)
P10 5:00 PM Franklin Elementary Renegades (Green 2)
33 21 GF Nets (Orange 2)

Bracket

No Bracket Games for this Division