Basketball

7th Grade Boys

Spurs & All American Sports Nationals

Jun 27 - 30, 2019
TX
Tourney Machine

Install the mobile app for this event at: tourneymachine.com

San Antonio Rebels

7th Grade Boys Champion

Thu Jun 27, 2019 - Sun Jun 30, 2019

Pool Standings

POOL A
Team W L
STX Wolverines (San Antonio, Texas) 2 1
UA Raptors (Wichita Falls, Texas) 2 1
Invictus Elite (Sugar Land, Texas) 1 2
ASAK 7th Grade (Austin, Texas) 1 2
POOL B
Team W L
EP Magic (El Paso, Texas) 3 0
Razorbacks Elite 2024 (Arlington, Texas) 2 1
Louisiana Fire 7th Grade (Prairieville, Louisiana) 1 2
DC Kings 2024 Blue (Grand Prairie, Texas) 0 3
POOL C
Team W L
ATX Force (Austin, Texas) 3 0
Victory Academy 2024 White (Dallas, Texas) 2 1
Admiral's Elite 7 Gold (San Antonio, Texas) 1 2
Houston Strong (Katy, Texas) 0 3
POOL D
Team W L
TJ Ford Bulls (Austin, Texas) 3 0
Texas Prime 2024 (Boerne, Texas) 2 1
Katy Select Ransom 13u (Katy, Texas) 1 2
365 Elite Red (Conroe, Texas) 0 3
POOL E
Team W L
Houston Flight-Bergstrom (Spring, Texas) 3 0
Corpus Christi Ice (Corpus Christi, Texas) 2 1
Tarheels (San Antonio, Texas) 1 2
CenTex Attack-Harwood (Leander, Texas) 0 3
POOL F
Team W L
San Antonio Rebels (San Antonio, Texas) 3 0
LIONS (Laredo, Texas) 2 1
JUST PLAY (Houston, Texas) 1 2
Houston Wildcats (Houston, Texas) 0 3
POOL G
Team W L
Houston Rebels 2024 (Spring, Texas) 3 0
Webb Academy (Dallas, Texas) 2 1
Baytown Christian Academy Bulldogs (Baytown, Texas) 1 2
HD Toros (San Antonio, Texas) 0 3
POOL H
Team W L
HTX Ice 2024 (Houston, Texas) 3 0
ATX Knights Elite 2024 (Buda, Texas) 2 1
Laredo Dribblers (Laredo, Texas) 1 2
BBA (Brownsville, Texas) 0 3
POOL I
Team W L
FCAA South (Irving, Texas) 3 0
Baller Basketball (Houston, Texas) 1 1
Texas Hardwork 2024 (San Antonio, Texas) 1 1
Laredo Team Jordan (Laredo, Texas) 0 3
POOL J
Team W L
Beaumont Thunder 13u (Beaumont, Texas) 3 0
City 2 City Stars (Dallas, Texas) 2 1
Next Level Raiders Black (San Antonio, Texas) 1 2
Team Dotson - Lamar 0 3
POOL K
Team W L
Drive Nation North 2024 (Prosper, Texas) 3 0
SA Islanders Xpress (San Antonio, Texas) 2 1
Houston Kingz 2024 (Houston, Texas) 1 2
Otero Rebels (Alamogordo, New Mexico) 0 3
POOL L
Team W L
Victory Academy 2024 Gold (Dallas, Texas) 3 0
East Houston Hoops (Baytown, Texas) 1 2
SA Hoops Elite 2024 (San Antonio, Texas) 1 2
Texas Boyz (Hereford, Texas) 1 2
POOL M
Team W L
Lubbock Impact (Lubbock, Texas) 3 0
Houston Nets-13u (Chris) (Houston, Texas) 2 1
TSB (Duncanville, Texas) 1 2
Texas CGTW (Laredo, Texas) 0 3
POOL N
Team W L
Gametime Tigers (Houston, Texas) 3 0
STX United Hoops (McAllen, Texas) 2 1
San Antonio Sharks Red 2024 (San Antonio, Texas) 1 2
Amarillo Jaguars (Amarillo, Texas) 0 3

Schedule

Filter by:

Friday, June 28, 2019
Game Time Location Team Score Team
P6 10:00 AM SACS - Court 1 Admiral's Elite 7 Gold (POOL C)
34 45 Victory Academy 2024 White (POOL C)
P7 10:00 AM SACS - Court 2 Texas Prime 2024 (POOL D)
54 28 Katy Select Ransom 13u (POOL D)
P1 11:00 AM ACSP - Court 1 ASAK 7th Grade (POOL A)
0 1 UA Raptors (POOL A)
P2 11:00 AM ACSP - Court 2 STX Wolverines (POOL A)
56 16 Invictus Elite (POOL A)
P3 11:00 AM ACSP - Court 3 Razorbacks Elite 2024 (POOL B)
38 45 EP Magic (POOL B)
P4 11:00 AM ACSP - Court 4 DC Kings 2024 Blue (POOL B)
40 41 Louisiana Fire 7th Grade (POOL B)
P5 11:00 AM SACS - Court 2 ATX Force (POOL C)
42 36 Houston Strong (POOL C)
P8 11:00 AM SACS - Court 1 TJ Ford Bulls (POOL D)
55 25 365 Elite Red (POOL D)
P13 12:00 PM ACSP - Court 1 Baytown Christian Academy Bulldogs (POOL G)
43 35 HD Toros (POOL G)
P14 12:00 PM ACSP - Court 2 Houston Rebels 2024 (POOL G)
56 49 Webb Academy (POOL G)
P15 12:00 PM ACSP - Court 3 BBA (POOL H)
46 73 HTX Ice 2024 (POOL H)
P16 12:00 PM ACSP - Court 4 ATX Knights Elite 2024 (POOL H)
52 50 Laredo Dribblers (POOL H)
P37 12:00 PM SACS - Court 2 CenTex Attack-Harwood (POOL E)
31 37 Tarheels (POOL E)
P38 12:00 PM SACS - Court 1 Houston Flight-Bergstrom (POOL E)
42 35 Corpus Christi Ice (POOL E)
P11 1:00 PM SACS - Court 1 Houston Wildcats (POOL F)
30 54 LIONS (POOL F)
P12 1:00 PM SACS - Court 2 San Antonio Rebels (POOL F)
60 26 JUST PLAY (POOL F)
P29 1:00 PM ACSP - Court 3 UA Raptors (POOL A)
40 62 STX Wolverines (POOL A)
P30 1:00 PM ACSP - Court 4 ASAK 7th Grade (POOL A)
0 1 Invictus Elite (POOL A)
P31 1:00 PM ACSP - Court 1 EP Magic (POOL B)
58 41 DC Kings 2024 Blue (POOL B)
P32 1:00 PM ACSP - Court 2 Razorbacks Elite 2024 (POOL B)
47 27 Louisiana Fire 7th Grade (POOL B)
P9 2:00 PM SACS - Court 2 Houston Flight-Bergstrom (POOL E)
52 29 CenTex Attack-Harwood (POOL E)
P10 2:00 PM SACS - Court 1 Tarheels (POOL E)
48 59 Corpus Christi Ice (POOL E)
P27 2:00 PM Brooks Academy - Court 1 Amarillo Jaguars (POOL N)
22 57 Gametime Tigers (POOL N)
P28 2:00 PM Brooks Academy - Court 2 San Antonio Sharks Red 2024 (POOL N)
25 50 STX United Hoops (POOL N)
P33 2:00 PM ACSP - Court 3 Houston Strong (POOL C)
35 53 Admiral's Elite 7 Gold (POOL C)
P34 2:00 PM ACSP - Court 4 ATX Force (POOL C)
39 31 Victory Academy 2024 White (POOL C)
P35 2:00 PM ACSP - Court 1 Katy Select Ransom 13u (POOL D)
23 68 TJ Ford Bulls (POOL D)
P36 2:00 PM ACSP - Court 2 Texas Prime 2024 (POOL D)
51 46 365 Elite Red (POOL D)
P39 3:00 PM SACS - Court 2 LIONS (POOL F)
54 71 San Antonio Rebels (POOL F)
P40 3:00 PM SACS - Court 1 Houston Wildcats (POOL F)
36 49 JUST PLAY (POOL F)
P41 3:00 PM ACSP - Court 1 HD Toros (POOL G)
53 62 Houston Rebels 2024 (POOL G)
P42 3:00 PM ACSP - Court 2 Baytown Christian Academy Bulldogs (POOL G)
48 52 Webb Academy (POOL G)
P43 3:00 PM ACSP - Court 3 HTX Ice 2024 (POOL H)
57 52 ATX Knights Elite 2024 (POOL H)
P44 3:00 PM ACSP - Court 4 BBA (POOL H)
40 58 Laredo Dribblers (POOL H)
P17 4:00 PM ACSP - Court 1 Texas Hardwork 2024 (POOL I)
20 67 FCAA South (POOL I)
P18 4:00 PM ACSP - Court 2 Baller Basketball (POOL I)
49 45 Laredo Team Jordan (POOL I)
P19 4:00 PM ACSP - Court 3 Beaumont Thunder 13u (POOL J)
55 33 Next Level Raiders Black (POOL J)
P20 4:00 PM ACSP - Court 4 Team Dotson - Lamar (POOL J)
25 45 City 2 City Stars (POOL J)
P21 5:00 PM ACSP - Court 1 SA Islanders Xpress (POOL K)
52 26 Otero Rebels (POOL K)
P22 5:00 PM ACSP - Court 2 Drive Nation North 2024 (POOL K)
53 21 Houston Kingz 2024 (POOL K)
P23 5:00 PM ACSP - Court 3 East Houston Hoops (POOL L)
43 44 Texas Boyz (POOL L)
P24 5:00 PM ACSP - Court 4 Victory Academy 2024 Gold (POOL L)
57 9 SA Hoops Elite 2024 (POOL L)
P55 5:00 PM Brooks Academy - Court 3 Gametime Tigers (POOL N)
67 42 San Antonio Sharks Red 2024 (POOL N)
P25 6:00 PM ACSP - Court 3 TSB (POOL M)
32 37 Houston Nets-13u (Chris) (POOL M)
P26 6:00 PM ACSP - Court 4 Lubbock Impact (POOL M)
47 13 Texas CGTW (POOL M)
P47 6:00 PM ACSP - Court 1 Next Level Raiders Black (POOL J)
47 34 Team Dotson - Lamar (POOL J)
P48 6:00 PM ACSP - Court 2 Beaumont Thunder 13u (POOL J)
55 37 City 2 City Stars (POOL J)
P56 6:00 PM Brooks Academy - Court 3 Amarillo Jaguars (POOL N)
48 56 STX United Hoops (POOL N)
P45 7:00 PM ACSP - Court 3 FCAA South (POOL I)
56 10 Baller Basketball (POOL I)
P46 7:00 PM ACSP - Court 4 Texas Hardwork 2024 (POOL I)
50 46 Laredo Team Jordan (POOL I)
P51 7:00 PM ACSP - Court 1 Texas Boyz (POOL L)
8 59 Victory Academy 2024 Gold (POOL L)
P52 7:00 PM ACSP - Court 2 East Houston Hoops (POOL L)
53 43 SA Hoops Elite 2024 (POOL L)
P49 8:00 PM ACSP - Court 3 Otero Rebels (POOL K)
27 48 Drive Nation North 2024 (POOL K)
P50 8:00 PM ACSP - Court 4 SA Islanders Xpress (POOL K)
52 44 Houston Kingz 2024 (POOL K)
P53 8:00 PM ACSP - Court 1 Houston Nets-13u (Chris) (POOL M)
10 38 Lubbock Impact (POOL M)
P54 8:00 PM ACSP - Court 2 TSB (POOL M)
48 28 Texas CGTW (POOL M)
Saturday, June 29, 2019
Game Time Location Team Score Team
P65 8:00 AM St. Mary's University - Court 5 Corpus Christi Ice (POOL E)
44 27 CenTex Attack-Harwood (POOL E)
P69 8:00 AM St. Mary's University - Court 1 Webb Academy (POOL G)
55 49 HD Toros (POOL G)
P70 8:00 AM St. Mary's University - Court 2 Baytown Christian Academy Bulldogs (POOL G)
19 41 Houston Rebels 2024 (POOL G)
P71 8:00 AM St. Mary's University - Court 3 Laredo Dribblers (POOL H)
34 48 HTX Ice 2024 (POOL H)
P72 8:00 AM St. Mary's University - Court 4 BBA (POOL H)
39 47 ATX Knights Elite 2024 (POOL H)
P57 9:00 AM St. Mary's University - Court 3 Invictus Elite (POOL A)
26 43 UA Raptors (POOL A)
P58 9:00 AM St. Mary's University - Court 4 ASAK 7th Grade (POOL A)
47 27 STX Wolverines (POOL A)
P66 9:00 AM St. Mary's University - Court 5 Houston Flight-Bergstrom (POOL E)
51 44 Tarheels (POOL E)
P73 9:00 AM St. Mary's University - Court 1 Laredo Team Jordan (POOL I)
29 76 FCAA South (POOL I)
P74 9:00 AM St. Mary's University - Court 2 Texas Hardwork 2024 (POOL I)
33 33 Baller Basketball (POOL I)
P59 10:00 AM St. Mary's University - Court 5 Louisiana Fire 7th Grade (POOL B)
42 52 EP Magic (POOL B)
P75 10:00 AM St. Mary's University - Court 1 City 2 City Stars (POOL J)
46 38 Next Level Raiders Black (POOL J)
P76 10:00 AM St. Mary's University - Court 2 Beaumont Thunder 13u (POOL J)
64 16 Team Dotson - Lamar (POOL J)
P77 10:00 AM St. Mary's University - Court 3 Houston Kingz 2024 (POOL K)
44 30 Otero Rebels (POOL K)
P78 10:00 AM St. Mary's University - Court 4 SA Islanders Xpress (POOL K)
30 51 Drive Nation North 2024 (POOL K)
P60 11:00 AM St. Mary's University - Court 5 Razorbacks Elite 2024 (POOL B)
51 44 DC Kings 2024 Blue (POOL B)
P61 11:00 AM St. Mary's University - Court 1 Victory Academy 2024 White (POOL C)
50 29 Houston Strong (POOL C)
P62 11:00 AM St. Mary's University - Court 2 ATX Force (POOL C)
48 27 Admiral's Elite 7 Gold (POOL C)
P63 11:00 AM Mission Concepcion - Court 1 365 Elite Red (POOL D)
50 51 Katy Select Ransom 13u (POOL D)
P64 11:00 AM Mission Concepcion - Court 6 Texas Prime 2024 (POOL D)
25 56 TJ Ford Bulls (POOL D)
P79 11:00 AM St. Mary's University - Court 3 SA Hoops Elite 2024 (POOL L)
37 29 Texas Boyz (POOL L)
P80 11:00 AM St. Mary's University - Court 4 East Houston Hoops (POOL L)
17 54 Victory Academy 2024 Gold (POOL L)
P67 12:00 PM St. Mary's University - Court 5 JUST PLAY (POOL F)
31 55 LIONS (POOL F)
P81 12:00 PM St. Mary's University - Court 3 Texas CGTW (POOL M)
29 35 Houston Nets-13u (Chris) (POOL M)
P82 12:00 PM St. Mary's University - Court 4 TSB (POOL M)
43 52 Lubbock Impact (POOL M)
P83 12:00 PM St. Mary's University - Court 1 STX United Hoops (POOL N)
39 62 Gametime Tigers (POOL N)
P84 12:00 PM St. Mary's University - Court 2 Amarillo Jaguars (POOL N)
23 52 San Antonio Sharks Red 2024 (POOL N)
B33 1:00 PM St. Mary's University - Court 1 [3] Admiral's Elite 7 Gold (POOL C)
57 28 [4] Texas Boyz (POOL L)
B35 1:00 PM St. Mary's University - Court 2 [3] Houston Kingz 2024 (POOL K)
27 41 [4] 365 Elite Red (POOL D)
P68 1:00 PM St. Mary's University - Court 5 Houston Wildcats (POOL F)
29 65 San Antonio Rebels (POOL F)
B2 2:00 PM St. Mary's University - Court 1 [1] ATX Force (POOL C)
37 17 [2] East Houston Hoops (POOL L)
B3 2:00 PM St. Mary's University - Court 2 [2] Razorbacks Elite 2024 (POOL B)
53 50 [2] Houston Nets-13u (Chris) (POOL M)
B4 2:00 PM St. Mary's University - Court 3 [1] Drive Nation North 2024 (POOL K)
43 40 [2] Texas Prime 2024 (POOL D)
B8 2:00 PM St. Mary's University - Court 4 [1] Houston Flight-Bergstrom (POOL E)
36 49 [2] City 2 City Stars (POOL J)
B34 2:00 PM St. Mary's University - Court 5 [4] DC Kings 2024 Blue (POOL B)
50 17 [4] Texas CGTW (POOL M)
B39 2:00 PM St. Matt School - Court 1 [3] Tarheels (POOL E)
63 40 [4] Team Dotson - Lamar (POOL J)
B47 2:00 PM St. Matt School - Court 2 [3] SA Hoops Elite 2024 (POOL L)
29 44 [4] Houston Strong (POOL C)
B9 3:00 PM St. Mary's University - Court 1 [2] Baller Basketball (POOL I)
16 57 [1] San Antonio Rebels (POOL F)
B10 3:00 PM St. Mary's University - Court 2 [2] Webb Academy (POOL G)
68 60 [1] HTX Ice 2024 (POOL H)
B16 3:00 PM St. Mary's University - Court 3 [1] Victory Academy 2024 Gold (POOL L)
39 15 [2] Victory Academy 2024 White (POOL C)
B17 3:00 PM St. Mary's University - Court 4 [1] TJ Ford Bulls (POOL D)
51 22 [2] SA Islanders Xpress (POOL K)
B18 3:00 PM St. Mary's University - Court 5 [2] UA Raptors (POOL A)
50 42 [2] STX United Hoops (POOL N)
B40 3:00 PM St. Matt School - Court 2 [4] Laredo Team Jordan (POOL I)
45 35 [3] JUST PLAY (POOL F)
B41 3:00 PM St. Matt School - Court 1 [4] HD Toros (POOL G)
62 63 [3] Laredo Dribblers (POOL H)
B53 3:00 PM SACS - Court 1 [3] Next Level Raiders Black (POOL J)
48 41 [4] CenTex Attack-Harwood (POOL E)
B54 3:00 PM SACS - Court 2 [3] Texas Hardwork 2024 (POOL I)
48 39 [4] Houston Wildcats (POOL F)
B22 4:00 PM St. Mary's University - Court 1 [1] Beaumont Thunder 13u (POOL J)
53 29 [2] Corpus Christi Ice (POOL E)
B23 4:00 PM St. Mary's University - Court 2 [1] FCAA South (POOL I)
64 54 [2] LIONS (POOL F)
B24 4:00 PM St. Mary's University - Court 3 [1] Houston Rebels 2024 (POOL G)
34 9 [2] ATX Knights Elite 2024 (POOL H)
B48 4:00 PM St. Matt School - Court 1 [3] Katy Select Ransom 13u (POOL D)
54 43 [4] Otero Rebels (POOL K)
B49 4:00 PM St. Matt School - Court 2 [4] ASAK 7th Grade (POOL A)
55 21 [4] Amarillo Jaguars (POOL N)
B36 5:00 PM St. Matt School - Court 1 [3] Invictus Elite (POOL A)
46 52 Admiral's Elite 7 Gold (POOL C)
B37 5:00 PM St. Matt School - Court 2 DC Kings 2024 Blue (POOL B)
42 48 365 Elite Red (POOL D)
B55 5:00 PM Incarnate Word HS [3] Baytown Christian Academy Bulldogs (POOL G)
52 31 [4] BBA (POOL H)
B43 6:00 PM St. Matt School - Court 1 Tarheels (POOL E)
66 15 Laredo Team Jordan (POOL I)
B44 6:00 PM St. Matt School - Court 2 Laredo Dribblers (POOL H)
44 43 [3] Louisiana Fire 7th Grade (POOL B)
B5 7:00 PM St. Mary's University - Court 1 [1] STX Wolverines (POOL A)
36 35 ATX Force (POOL C)
B6 7:00 PM St. Mary's University - Court 2 Razorbacks Elite 2024 (POOL B)
15 38 Drive Nation North 2024 (POOL K)
B12 7:00 PM St. Mary's University - Court 3 City 2 City Stars (POOL J)
36 54 San Antonio Rebels (POOL F)
B13 7:00 PM St. Mary's University - Court 4 Webb Academy (POOL G)
50 46 [1] EP Magic (POOL B)
B19 7:00 PM St. Mary's University - Court 5 [1] Lubbock Impact (POOL M)
24 52 Victory Academy 2024 Gold (POOL L)
B50 7:00 PM St. Matt School - Court 1 [3] TSB (POOL M)
45 55 Houston Strong (POOL C)
B51 7:00 PM St. Matt School - Court 2 Katy Select Ransom 13u (POOL D)
32 65 ASAK 7th Grade (POOL A)
B20 8:00 PM St. Mary's University - Court 1 TJ Ford Bulls (POOL D)
64 39 UA Raptors (POOL A)
B26 8:00 PM St. Mary's University - Court 2 Beaumont Thunder 13u (POOL J)
51 44 FCAA South (POOL I)
B27 8:00 PM St. Mary's University - Court 3 Houston Rebels 2024 (POOL G)
36 61 [1] Gametime Tigers (POOL N)
B57 8:00 PM St. Matt School - Court 1 Next Level Raiders Black (POOL J)
56 54 Texas Hardwork 2024 (POOL I)
B58 8:00 PM St. Matt School - Court 2 Baytown Christian Academy Bulldogs (POOL G)
32 59 [3] San Antonio Sharks Red 2024 (POOL N)
Sunday, June 30, 2019
Game Time Location Team Score Team
B7 9:00 AM Trinity University - Court 2 STX Wolverines (POOL A)
60 57 Drive Nation North 2024 (POOL K)
B14 9:00 AM Trinity University - Court 3 San Antonio Rebels (POOL F)
48 19 Webb Academy (POOL G)
B21 10:00 AM Trinity University - Court 1 Victory Academy 2024 Gold (POOL L)
45 34 TJ Ford Bulls (POOL D)
B28 10:00 AM Trinity University - Court 2 Beaumont Thunder 13u (POOL J)
59 52 Gametime Tigers (POOL N)
B38 11:00 AM St. Mary's University - Court 2 Admiral's Elite 7 Gold (POOL C)
44 46 365 Elite Red (POOL D)
B45 11:00 AM St. Mary's University - Court 3 Tarheels (POOL E)
57 55 Laredo Dribblers (POOL H)
B30 12:00 PM Trinity University - Court 3 STX Wolverines (POOL A)
42 46 San Antonio Rebels (POOL F)
B52 12:00 PM St. Mary's University - Court 1 Houston Strong (POOL C)
34 46 ASAK 7th Grade (POOL A)
B59 12:00 PM St. Mary's University - Court 2 Next Level Raiders Black (POOL J)
60 54 San Antonio Sharks Red 2024 (POOL N)
B29 1:00 PM Trinity University - Court 2 Victory Academy 2024 Gold (POOL L)
55 49 Beaumont Thunder 13u (POOL J)
B61 2:00 PM St. Mary's University - Court 1 365 Elite Red (POOL D)
48 46 Tarheels (POOL E)
B32 3:00 PM Trinity University - Court 3 STX Wolverines (POOL A)
43 44 Beaumont Thunder 13u (POOL J)
B60 3:00 PM St. Mary's University - Court 1 ASAK 7th Grade (POOL A)
43 36 Next Level Raiders Black (POOL J)
B31 4:00 PM AT&T Center San Antonio Rebels (POOL F)
43 36 Victory Academy 2024 Gold (POOL L)
B63 4:00 PM St. Anthony's HS - Court 1 Drive Nation North 2024 (POOL K)
1 0 Webb Academy (POOL G)
B64 4:00 PM St. Anthony's HS - Court 2 TJ Ford Bulls (POOL D)
58 64 Gametime Tigers (POOL N)
B62 5:00 PM St. Mary's University - Court 1 365 Elite Red (POOL D)
23 53 ASAK 7th Grade (POOL A)
B65 5:00 PM St. Anthony's HS - Court 1 Drive Nation North 2024 (POOL K)
0 1 Gametime Tigers (POOL N)

Bracket

GOLD BRACKET
3RD PLACE
7TH GRADE BOYS
7th BOYS SILVER BRACKET
TOP TEAM ON BRACKET IS HOME/ WEAR WHITE
TOP TEAM ON BRACKET IS HOME/ WEAR WHITE
[1] San Antonio Rebels (POOL F)
CHAMPION
[4] ASAK 7th Grade (POOL A)
SILVER CHAMPION
[1] Gametime Tigers (POOL N)
5TH PLACE
City 2 City Stars (POOL J) - 36
B12 - Sat 6/29 7:00PM St. Mary's University - Court 3
San Antonio Rebels (POOL F) - 54
[2] Razorbacks Elite 2024 (POOL B) - 53
B3 - Sat 6/29 2:00PM St. Mary's University - Court 2
[2] Houston Nets-13u (Chris) (POOL M) - 50
Razorbacks Elite 2024 (POOL B) - 15
B6 - Sat 6/29 7:00PM St. Mary's University - Court 2
Drive Nation North 2024 (POOL K) - 38
[1] STX Wolverines (POOL A) - 36
B5 - Sat 6/29 7:00PM St. Mary's University - Court 1
ATX Force (POOL C) - 35
[1] Drive Nation North 2024 (POOL K) - 43
B4 - Sat 6/29 2:00PM St. Mary's University - Court 3
[2] Texas Prime 2024 (POOL D) - 40
STX Wolverines (POOL A) - 60
B7 - Sun 6/30 9:00AM Trinity University - Court 2
Drive Nation North 2024 (POOL K) - 57
Beaumont Thunder 13u (POOL J) - 51
B26 - Sat 6/29 8:00PM St. Mary's University - Court 2
FCAA South (POOL I) - 44
[2] Baller Basketball (POOL I) - 16
B9 - Sat 6/29 3:00PM St. Mary's University - Court 1
[1] San Antonio Rebels (POOL F) - 57
[1] Victory Academy 2024 Gold (POOL L) - 39
B16 - Sat 6/29 3:00PM St. Mary's University - Court 3
[2] Victory Academy 2024 White (POOL C) - 15
Victory Academy 2024 Gold (POOL L) - 45
B21 - Sun 6/30 10:00AM Trinity University - Court 1
TJ Ford Bulls (POOL D) - 34
[2] Webb Academy (POOL G) - 68
B10 - Sat 6/29 3:00PM St. Mary's University - Court 2
[1] HTX Ice 2024 (POOL H) - 60
San Antonio Rebels (POOL F) - 43
B31 - Sun 6/30 4:00PM AT&T Center
Victory Academy 2024 Gold (POOL L) - 36
TJ Ford Bulls (POOL D) - 64
B20 - Sat 6/29 8:00PM St. Mary's University - Court 1
UA Raptors (POOL A) - 39
San Antonio Rebels (POOL F) - 48
B14 - Sun 6/30 9:00AM Trinity University - Court 3
Webb Academy (POOL G) - 19
[2] UA Raptors (POOL A) - 50
B18 - Sat 6/29 3:00PM St. Mary's University - Court 5
[2] STX United Hoops (POOL N) - 42
[1] TJ Ford Bulls (POOL D) - 51
B17 - Sat 6/29 3:00PM St. Mary's University - Court 4
[2] SA Islanders Xpress (POOL K) - 22
[1] Houston Rebels 2024 (POOL G) - 34
B24 - Sat 6/29 4:00PM St. Mary's University - Court 3
[2] ATX Knights Elite 2024 (POOL H) - 9
Houston Rebels 2024 (POOL G) - 36
B27 - Sat 6/29 8:00PM St. Mary's University - Court 3
[1] Gametime Tigers (POOL N) - 61
[1] FCAA South (POOL I) - 64
B23 - Sat 6/29 4:00PM St. Mary's University - Court 2
[2] LIONS (POOL F) - 54
Victory Academy 2024 Gold (POOL L) - 55
B29 - Sun 6/30 1:00PM Trinity University - Court 2
Beaumont Thunder 13u (POOL J) - 49
Webb Academy (POOL G) - 50
B13 - Sat 6/29 7:00PM St. Mary's University - Court 4
[1] EP Magic (POOL B) - 46
[1] ATX Force (POOL C) - 37
B2 - Sat 6/29 2:00PM St. Mary's University - Court 1
[2] East Houston Hoops (POOL L) - 17
[1] Beaumont Thunder 13u (POOL J) - 53
B22 - Sat 6/29 4:00PM St. Mary's University - Court 1
[2] Corpus Christi Ice (POOL E) - 29
Beaumont Thunder 13u (POOL J) - 59
B28 - Sun 6/30 10:00AM Trinity University - Court 2
Gametime Tigers (POOL N) - 52
[1] Houston Flight-Bergstrom (POOL E) - 36
B8 - Sat 6/29 2:00PM St. Mary's University - Court 4
[2] City 2 City Stars (POOL J) - 49
[1] Lubbock Impact (POOL M) - 24
B19 - Sat 6/29 7:00PM St. Mary's University - Court 5
Victory Academy 2024 Gold (POOL L) - 52
STX Wolverines (POOL A) - 42
B30 - Sun 6/30 12:00PM Trinity University - Court 3
San Antonio Rebels (POOL F) - 46
Tarheels (POOL E) - 66
B43 - Sat 6/29 6:00PM St. Matt School - Court 1
Laredo Team Jordan (POOL I) - 15
[4] DC Kings 2024 Blue (POOL B) - 50
B34 - Sat 6/29 2:00PM St. Mary's University - Court 5
[4] Texas CGTW (POOL M) - 17
DC Kings 2024 Blue (POOL B) - 42
B37 - Sat 6/29 5:00PM St. Matt School - Court 2
365 Elite Red (POOL D) - 48
[3] Invictus Elite (POOL A) - 46
B36 - Sat 6/29 5:00PM St. Matt School - Court 1
Admiral's Elite 7 Gold (POOL C) - 52
[3] Houston Kingz 2024 (POOL K) - 27
B35 - Sat 6/29 1:00PM St. Mary's University - Court 2
[4] 365 Elite Red (POOL D) - 41
Admiral's Elite 7 Gold (POOL C) - 44
B38 - Sun 6/30 11:00AM St. Mary's University - Court 2
365 Elite Red (POOL D) - 46
Next Level Raiders Black (POOL J) - 56
B57 - Sat 6/29 8:00PM St. Matt School - Court 1
Texas Hardwork 2024 (POOL I) - 54
[4] Laredo Team Jordan (POOL I) - 45
B40 - Sat 6/29 3:00PM St. Matt School - Court 2
[3] JUST PLAY (POOL F) - 35
[3] SA Hoops Elite 2024 (POOL L) - 29
B47 - Sat 6/29 2:00PM St. Matt School - Court 2
[4] Houston Strong (POOL C) - 44
Houston Strong (POOL C) - 34
B52 - Sun 6/30 12:00PM St. Mary's University - Court 1
ASAK 7th Grade (POOL A) - 46
[4] HD Toros (POOL G) - 62
B41 - Sat 6/29 3:00PM St. Matt School - Court 1
[3] Laredo Dribblers (POOL H) - 63
365 Elite Red (POOL D) - 23
B62 - Sun 6/30 5:00PM St. Mary's University - Court 1
ASAK 7th Grade (POOL A) - 53
Katy Select Ransom 13u (POOL D) - 32
B51 - Sat 6/29 7:00PM St. Matt School - Court 2
ASAK 7th Grade (POOL A) - 65
Tarheels (POOL E) - 57
B45 - Sun 6/30 11:00AM St. Mary's University - Court 3
Laredo Dribblers (POOL H) - 55
[4] ASAK 7th Grade (POOL A) - 55
B49 - Sat 6/29 4:00PM St. Matt School - Court 2
[4] Amarillo Jaguars (POOL N) - 21
[3] Katy Select Ransom 13u (POOL D) - 54
B48 - Sat 6/29 4:00PM St. Matt School - Court 1
[4] Otero Rebels (POOL K) - 43
[3] Baytown Christian Academy Bulldogs (POOL G) - 52
B55 - Sat 6/29 5:00PM Incarnate Word HS
[4] BBA (POOL H) - 31
Baytown Christian Academy Bulldogs (POOL G) - 32
B58 - Sat 6/29 8:00PM St. Matt School - Court 2
[3] San Antonio Sharks Red 2024 (POOL N) - 59
[3] Texas Hardwork 2024 (POOL I) - 48
B54 - Sat 6/29 3:00PM SACS - Court 2
[4] Houston Wildcats (POOL F) - 39
ASAK 7th Grade (POOL A) - 43
B60 - Sun 6/30 3:00PM St. Mary's University - Court 1
Next Level Raiders Black (POOL J) - 36
Laredo Dribblers (POOL H) - 44
B44 - Sat 6/29 6:00PM St. Matt School - Court 2
[3] Louisiana Fire 7th Grade (POOL B) - 43
[3] Admiral's Elite 7 Gold (POOL C) - 57
B33 - Sat 6/29 1:00PM St. Mary's University - Court 1
[4] Texas Boyz (POOL L) - 28
[3] Next Level Raiders Black (POOL J) - 48
B53 - Sat 6/29 3:00PM SACS - Court 1
[4] CenTex Attack-Harwood (POOL E) - 41
Next Level Raiders Black (POOL J) - 60
B59 - Sun 6/30 12:00PM St. Mary's University - Court 2
San Antonio Sharks Red 2024 (POOL N) - 54
[3] Tarheels (POOL E) - 63
B39 - Sat 6/29 2:00PM St. Matt School - Court 1
[4] Team Dotson - Lamar (POOL J) - 40
[3] TSB (POOL M) - 45
B50 - Sat 6/29 7:00PM St. Matt School - Court 1
Houston Strong (POOL C) - 55
365 Elite Red (POOL D) - 48
B61 - Sun 6/30 2:00PM St. Mary's University - Court 1
Tarheels (POOL E) - 46
STX Wolverines (POOL A) - 43
B32 - Sun 6/30 3:00PM Trinity University - Court 3
Beaumont Thunder 13u (POOL J) - 44
Drive Nation North 2024 (POOL K) - 1
B63 - Sun 6/30 4:00PM St. Anthony's HS - Court 1
Webb Academy (POOL G) - 0
TJ Ford Bulls (POOL D) - 58
B64 - Sun 6/30 4:00PM St. Anthony's HS - Court 2
Gametime Tigers (POOL N) - 64
Drive Nation North 2024 (POOL K) - 0
B65 - Sun 6/30 5:00PM St. Anthony's HS - Court 1
Gametime Tigers (POOL N) - 1