P8
|
Fri 02/28/20
7:00 PM
|
Georgetown Prep - Field House, Court 1
|
Holy Redeemer, Kens (P. Garayta)
|
12
|
24
|
St. Andrew the Apostle (Lester)
|
|
|
P9
|
Fri 02/28/20
7:00 PM
|
Georgetown Prep - Field House, Court 2
|
St. Patrick, Rockville (Fitzpatrick)
|
26
|
25
|
St. Raphael (McGraw)
|
|
|
P11
|
Fri 02/28/20
8:00 PM
|
Georgetown Prep - Arena, Court 1
|
Blessed Sacrament (Hamilton)
|
28
|
20
|
St. John the Baptist (Lappin)
|
|
|
P12
|
Fri 02/28/20
8:00 PM
|
Georgetown Prep - Arena, Court 2
|
Our Lady of Mercy (Kress)
|
18
|
5
|
St. Patrick, Rockville (Madigan)
|
|
|
P16
|
Sat 02/29/20
11:00 AM
|
Georgetown Prep - Arena, Court 1
|
Blessed Sacrament (Hamilton)
|
35
|
16
|
St. Patrick, Rockville (Madigan)
|
|
|
P17
|
Sat 02/29/20
11:00 AM
|
Georgetown Prep - Arena, Court 2
|
Our Lady of Mercy (Kress)
|
24
|
9
|
St. John the Baptist (Lappin)
|
|
|
P21
|
Sat 02/29/20
12:00 PM
|
Georgetown Prep - Field House, Court 1
|
Holy Redeemer, Kens (J. Garayta)
|
2
|
0
|
Our Lady of Lourdes (Long)
|
|
|
P22
|
Sat 02/29/20
12:00 PM
|
Georgetown Prep - Field House, Court 2
|
Holy Redeemer, CP (Lynch)
|
30
|
18
|
St. Bernadette (Smith)
|
|
|
P23
|
Sat 02/29/20
1:00 PM
|
Georgetown Prep - Arena, Court 1
|
Blessed Sacrament (Hamilton)
|
40
|
18
|
Our Lady of Mercy (Kress)
|
|
|
P24
|
Sat 02/29/20
1:00 PM
|
Georgetown Prep - Arena, Court 2
|
St. John the Baptist (Lappin)
|
32
|
6
|
St. Patrick, Rockville (Madigan)
|
|
|
P25
|
Sat 02/29/20
1:00 PM
|
Georgetown Prep - Field House, Court 1
|
Blessed Sacrament (Coccaro)
|
13
|
16
|
Holy Redeemer, Kens (Vouk)
|
|
|
P26
|
Sat 02/29/20
1:00 PM
|
Georgetown Prep - Field House, Court 2
|
St. Ambrose (Sims)
|
35
|
38
|
St. Raphael (Partridge)
|
|
|
P28
|
Sat 02/29/20
2:00 PM
|
Georgetown Prep - Arena, Court 1
|
Holy Redeemer, Kens (J. Garayta)
|
28
|
26
|
St. Bernadette (Smith)
|
|
|
P29
|
Sat 02/29/20
2:00 PM
|
Georgetown Prep - Arena, Court 2
|
Holy Redeemer, CP (Lynch)
|
34
|
12
|
Our Lady of Lourdes (Long)
|
|
|
P34
|
Sat 02/29/20
3:00 PM
|
Georgetown Prep - Field House, Court 1
|
Blessed Sacrament (Coccaro)
|
19
|
41
|
St. Ambrose (Sims)
|
|
|
P35
|
Sat 02/29/20
3:00 PM
|
Georgetown Prep - Field House, Court 2
|
Holy Redeemer, Kens (Vouk)
|
16
|
36
|
St. Raphael (Partridge)
|
|
|
P37
|
Sat 02/29/20
4:00 PM
|
Georgetown Prep - Arena, Court 1
|
Holy Redeemer, Kens (J. Garayta)
|
23
|
43
|
Holy Redeemer, CP (Lynch)
|
|
|
P38
|
Sat 02/29/20
4:00 PM
|
Georgetown Prep - Arena, Court 2
|
St. Bernadette (Smith)
|
36
|
18
|
Our Lady of Lourdes (Long)
|
|
|
P39
|
Sat 02/29/20
4:00 PM
|
Georgetown Prep - Field House, Court 1
|
Holy Redeemer, Kens (P. Garayta)
|
16
|
40
|
St. Raphael (McGraw)
|
|
|
P40
|
Sat 02/29/20
4:00 PM
|
Georgetown Prep - Field House, Court 2
|
St. Patrick, Rockville (Fitzpatrick)
|
27
|
26
|
St. Andrew the Apostle (Lester)
|
|
|
P43
|
Sat 02/29/20
5:00 PM
|
Georgetown Prep - Field House, Court 1
|
Blessed Sacrament (Coccaro)
|
15
|
36
|
St. Raphael (Partridge)
|
|
|
P44
|
Sat 02/29/20
5:00 PM
|
Georgetown Prep - Field House, Court 2
|
St. Ambrose (Sims)
|
33
|
19
|
Holy Redeemer, Kens (Vouk)
|
|
|
P45
|
Sat 02/29/20
6:00 PM
|
Georgetown Prep - Arena, Court 1
|
Holy Redeemer, Kens (P. Garayta)
|
3
|
32
|
St. Patrick, Rockville (Fitzpatrick)
|
|
|
P46
|
Sat 02/29/20
6:00 PM
|
Georgetown Prep - Arena, Court 2
|
St. Andrew the Apostle (Lester)
|
22
|
31
|
St. Raphael (McGraw)
|
|
|
B1
|
Sun 03/01/20
12:00 PM
|
Georgetown Prep - Field House, Court 1
|
St. Patrick, Rockville (Fitzpatrick)
|
24
|
53
|
Holy Redeemer, CP (Lynch)
|
|
|
B2
|
Sun 03/01/20
12:00 PM
|
Georgetown Prep - Field House, Court 3
|
Blessed Sacrament (Hamilton)
|
27
|
36
|
St. Raphael (Partridge)
|
|
|
B3
|
Sun 03/01/20
2:15 PM
|
Georgetown Prep - Arena
|
[1] Holy Redeemer, CP (Lynch)
|
29
|
28
|
[1] St. Raphael (Partridge)
|
|
|