P13
|
Fri 07/31/20
6:00 PM
|
IA West Field House - Court 8
|
IA - CY Select Wolves 8th Beta
|
17
|
26
|
SD - United Sports Academy 8th - Moon
|
|
|
P14
|
Fri 07/31/20
6:00 PM
|
UBT Center - Court 1
|
NE - OSA u14 Regional
|
8
|
39
|
NE - Tri-City Supreme 8th Red
|
|
|
P17
|
Fri 07/31/20
7:00 PM
|
UBT Center - Court 4
|
NE - OSA u14 Plum
|
51
|
6
|
NE - Nebraska Attack Basketball 8th Black
|
|
|
P18
|
Fri 07/31/20
7:00 PM
|
UBT Center - Court 3
|
SD - Sacred Hoops 14U Pankonen
|
27
|
36
|
ND - Earnest Elite Academy
|
|
|
P1
|
Fri 07/31/20
9:00 PM
|
IA West Field House - Court 5
|
NE - OSA u14 Regional
|
16
|
56
|
SD - United Sports Academy 8th - Moon
|
|
|
P2
|
Fri 07/31/20
9:00 PM
|
IA West Field House - Court 3
|
NE - Tri-City Supreme 8th Red
|
30
|
40
|
IA - CY Select Wolves 8th Beta
|
|
|
P5
|
Fri 07/31/20
9:00 PM
|
IA West Field House - Court 8
|
SD - Sacred Hoops 14U Pankonen
|
44
|
13
|
NE - Nebraska Attack Basketball 8th Black
|
|
|
P10
|
Fri 07/31/20
9:00 PM
|
UBT Center - Court 6
|
IA - Warriors Select
|
10
|
51
|
SD - United Sports Academy - Metzler
|
|
|
P21
|
Fri 07/31/20
9:00 PM
|
IA West Field House - Court 7
|
SD - BBA Fierce 14U
|
30
|
44
|
NE - OSA u14 Plum
|
|
|
P20
|
Sat 08/01/20
8:00 AM
|
UBT Center - Court 6
|
SD - BBA Fierce 14U
|
49
|
14
|
NE - Nebraska Attack Basketball 8th Black
|
|
|
P6
|
Sat 08/01/20
9:00 AM
|
UBT Center - Court 4
|
ND - Earnest Elite Academy
|
29
|
35
|
NE - OSA u14 Plum
|
|
|
P7
|
Sat 08/01/20
9:00 AM
|
UBT Center - Court 2
|
SD - United Sports Academy 8th - Moon
|
39
|
36
|
NE - Tri-City Supreme 8th Red
|
|
|
P9
|
Sat 08/01/20
9:00 AM
|
UBT Center - Court 1
|
NE - HHA
|
33
|
40
|
NE - Nebraska Attack Basketball 8th Red
|
|
|
P8
|
Sat 08/01/20
10:00 AM
|
UBT Center - Court 1
|
NE - OSA u14 Regional
|
28
|
60
|
IA - CY Select Wolves 8th Beta
|
|
|
P22
|
Sat 08/01/20
10:00 AM
|
UBT Center - Court 3
|
SD - BBA Fierce 14U
|
46
|
38
|
SD - Sacred Hoops 14U Pankonen
|
|
|
P15
|
Sat 08/01/20
11:00 AM
|
UBT Center - Court 2
|
SD - United Sports Academy - Metzler
|
39
|
18
|
NE - HHA
|
|
|
P16
|
Sat 08/01/20
11:00 AM
|
UBT Center - Court 1
|
IA - Warriors Select
|
22
|
27
|
NE - Nebraska Attack Basketball 8th Red
|
|
|
P11
|
Sat 08/01/20
12:00 PM
|
UBT Center - Court 1
|
NE - Nebraska Attack Basketball 8th Black
|
10
|
22
|
ND - Earnest Elite Academy
|
|
|
P12
|
Sat 08/01/20
12:00 PM
|
UBT Center - Court 2
|
SD - Sacred Hoops 14U Pankonen
|
38
|
35
|
NE - OSA u14 Plum
|
|
|
P3
|
Sat 08/01/20
1:00 PM
|
UBT Center - Court 1
|
IA - Warriors Select
|
35
|
43
|
NE - HHA
|
|
|
P4
|
Sat 08/01/20
2:00 PM
|
UBT Center - Court 2
|
NE - Nebraska Attack Basketball 8th Red
|
16
|
58
|
SD - United Sports Academy - Metzler
|
|
|
P19
|
Sat 08/01/20
3:00 PM
|
UBT Center - Court 2
|
SD - BBA Fierce 14U
|
54
|
26
|
ND - Earnest Elite Academy
|
|
|
B1
|
Sat 08/01/20
5:00 PM
|
UBT Center - Court 3
|
[2] SD - BBA Fierce 14U
|
41
|
20
|
[2] NE - Nebraska Attack Basketball 8th Red
|
|
|
B2
|
Sat 08/01/20
5:00 PM
|
UBT Center - Court 1
|
[1] SD - United Sports Academy - Metzler
|
46
|
26
|
[2] IA - CY Select Wolves 8th Beta
|
|
|
B8
|
Sat 08/01/20
5:00 PM
|
UBT Center - Court 4
|
[5] NE - Nebraska Attack Basketball 8th Black
|
25
|
36
|
[4] IA - Warriors Select
|
|
|
B9
|
Sat 08/01/20
5:00 PM
|
UBT Center - Court 2
|
[3] NE - HHA
|
39
|
32
|
[4] SD - Sacred Hoops 14U Pankonen
|
|
|
B15
|
Sat 08/01/20
5:00 PM
|
IA West Field House - Court 7
|
[3] ND - Earnest Elite Academy
|
33
|
13
|
NE - OSA u14 Regional
|
|
|
B4
|
Sat 08/01/20
7:00 PM
|
IA West Field House - Court 6
|
[1] SD - United Sports Academy 8th - Moon
|
30
|
25
|
[2] SD - BBA Fierce 14U
|
|
|
B5
|
Sat 08/01/20
7:00 PM
|
IA West Field House - Court 5
|
[1] SD - United Sports Academy - Metzler
|
41
|
32
|
[1] NE - OSA u14 Plum
|
|
|
B11
|
Sat 08/01/20
7:00 PM
|
IA West Field House - Court 7
|
[3] NE - Tri-City Supreme 8th Red
|
37
|
26
|
[4] IA - Warriors Select
|
|
|
B12
|
Sat 08/01/20
7:00 PM
|
IA West Field House - Court 8
|
[3] NE - HHA
|
33
|
48
|
[3] ND - Earnest Elite Academy
|
|
|
B3
|
Sun 08/02/20
12:00 PM
|
IA West Field House - Court 5
|
[2] NE - Nebraska Attack Basketball 8th Red
|
31
|
21
|
[2] IA - CY Select Wolves 8th Beta
|
|
|
B10
|
Sun 08/02/20
12:00 PM
|
IA West Field House - Court 6
|
NE - OSA u14 Regional
|
24
|
41
|
[4] SD - Sacred Hoops 14U Pankonen
|
|
|
B6
|
Sun 08/02/20
2:00 PM
|
IA West Field House - Court 2
|
[2] SD - BBA Fierce 14U
|
25
|
49
|
[1] NE - OSA u14 Plum
|
|
|
B7
|
Sun 08/02/20
2:00 PM
|
IA West Field House - Court 1
|
[1] SD - United Sports Academy 8th - Moon
|
12
|
67
|
[1] SD - United Sports Academy - Metzler
|
|
|
B13
|
Sun 08/02/20
2:00 PM
|
IA West Field House - Court 4
|
[4] IA - Warriors Select
|
26
|
32
|
[3] NE - HHA
|
|
|
B14
|
Sun 08/02/20
2:00 PM
|
IA West Field House - Court 3
|
[3] NE - Tri-City Supreme 8th Red
|
41
|
27
|
[3] ND - Earnest Elite Academy
|
|
|
B16
|
Sun 08/02/20
2:00 PM
|
IA West Field House - Court 5
|
[4] SD - Sacred Hoops 14U Pankonen
|
41
|
33
|
[5] NE - Nebraska Attack Basketball 8th Black
|
|
|