P9
|
Fri 01/15/21
6:00 PM
|
Papillion Landing - Court 2
|
Lewis Central Titans (Rogers)
|
18
|
16
|
Jr. Cougars
|
|
|
P10
|
Fri 01/15/21
6:00 PM
|
Papillion Landing - Court 3
|
Bellevue Beast (Lowery)
|
11
|
23
|
West Omaha Run N Gun
|
|
|
P8
|
Fri 01/15/21
6:30 PM
|
Bellevue West High School - North Gym 2
|
3rd Nebraska United
|
0
|
0
|
Elkhorn Attack All-Stars (Hohman)
|
|
|
P1
|
Fri 01/15/21
7:00 PM
|
Immaculate Conceptions Church
|
Kearney Select
|
24
|
22
|
Racers (Moore)
|
|
|
P19
|
Fri 01/15/21
8:00 PM
|
Nelson Mandela
|
Jr. Cougars
|
16
|
21
|
Bellevue Beast (Lowery)
|
|
|
P20
|
Fri 01/15/21
8:00 PM
|
Papillion Landing - Court 2
|
Lewis Central Titans (Rogers)
|
12
|
35
|
West Omaha Run N Gun
|
|
|
P21
|
Fri 01/15/21
9:00 PM
|
Immaculate Conceptions Church
|
Team Factory Gold (Franklin)
|
41
|
33
|
Racers (Moore)
|
|
|
P18
|
Sat 01/16/21
9:00 AM
|
Nelson Mandela
|
Elkhorn Attack All-Stars (Snyder)
|
15
|
4
|
Elkhorn Attack All-Stars (Hohman)
|
|
|
P24
|
Sat 01/16/21
10:00 AM
|
Bellevue West High School - North Gym 1
|
Team Factory Black (Shannon)
|
30
|
27
|
Bellevue T - Birds Gold (Mauro)
|
|
|
P5
|
Sat 01/16/21
11:00 AM
|
Papillion Landing - Court 1
|
Woodbine Tigers
|
32
|
15
|
Bellevue T - Birds Gold (Clark)
|
|
|
P12
|
Sat 01/16/21
11:00 AM
|
Hope Center - Court 1
|
Kearney Select
|
27
|
28
|
Team Factory Gold (Franklin)
|
|
|
P30
|
Sat 01/16/21
11:00 AM
|
Genesis
|
Lewis Central Titans (Rogers)
|
19
|
20
|
Bellevue Beast (Lowery)
|
|
|
P13
|
Sat 01/16/21
12:00 PM
|
Bellevue West High School - North Gym 1
|
North Bend Black
|
36
|
23
|
Bellevue T - Birds Gold (Mauro)
|
|
|
P27
|
Sat 01/16/21
12:00 PM
|
Hope Center - Court 2
|
Elkhorn Attack All-Stars (Hohman)
|
32
|
23
|
3rd BV Lynx (South Dakota)
|
|
|
P28
|
Sat 01/16/21
12:00 PM
|
Bellevue East High School - Up Stairs 2
|
Elkhorn Attack All-Stars (Snyder)
|
38
|
15
|
3rd Nebraska United
|
|
|
P2
|
Sat 01/16/21
1:00 PM
|
Bellevue East High School - Up Stairs 2
|
Nebraska United Select
|
28
|
34
|
Team Factory Gold (Franklin)
|
|
|
P25
|
Sat 01/16/21
1:00 PM
|
Concordia High School - Court 3
|
North Bend Orange
|
10
|
26
|
Bellevue T - Birds Gold (Clark)
|
|
|
P29
|
Sat 01/16/21
1:00 PM
|
Abide
|
West Omaha Run N Gun
|
29
|
19
|
Jr. Cougars
|
|
|
P14
|
Sat 01/16/21
2:00 PM
|
Abide
|
Team Factory Black (Shannon)
|
29
|
34
|
Bergan Knights
|
|
|
P17
|
Sat 01/16/21
2:00 PM
|
Bellevue East High School - Up Stairs 2
|
3rd BV Lynx (South Dakota)
|
33
|
28
|
3rd Nebraska United
|
|
|
P16
|
Sat 01/16/21
3:00 PM
|
Hope Center - Court 2
|
Woodbine Tigers
|
43
|
15
|
North Bend Orange
|
|
|
P22
|
Sat 01/16/21
7:00 PM
|
Bellevue East High School - Up Stairs 1
|
Kearney Select
|
0
|
15
|
Nebraska United Select
|
|
|
P4
|
Sun 01/17/21
9:00 AM
|
Bellevue West High School - South Gym 1
|
Bellevue T - Birds Gold (Mauro)
|
18
|
22
|
Bergan Knights
|
|
|
P26
|
Sun 01/17/21
10:00 AM
|
Bellevue East High School - Up Stairs 1
|
Woodbine Tigers
|
31
|
26
|
LC Jr Titans
|
|
|
P3
|
Sun 01/17/21
11:00 AM
|
Bellevue East High School - Up Stairs 1
|
Team Factory Black (Shannon)
|
30
|
26
|
North Bend Black
|
|
|
P6
|
Sun 01/17/21
12:00 PM
|
Bellevue West High School - South Gym 2
|
LC Jr Titans
|
26
|
14
|
North Bend Orange
|
|
|
P11
|
Sun 01/17/21
12:00 PM
|
Bellevue West High School - North Gym 1
|
Racers (Moore)
|
26
|
46
|
Nebraska United Select
|
|
|
P7
|
Sun 01/17/21
1:00 PM
|
Genesis
|
Elkhorn Attack All-Stars (Snyder)
|
28
|
14
|
3rd BV Lynx (South Dakota)
|
|
|
P23
|
Sun 01/17/21
1:00 PM
|
Bellevue West High School - South Gym 2
|
Bergan Knights
|
31
|
21
|
North Bend Black
|
|
|
P15
|
Sun 01/17/21
4:00 PM
|
Hope Center - Court 2
|
Bellevue T - Birds Gold (Clark)
|
30
|
23
|
LC Jr Titans
|
|
|